השכרת אופניים בתל אביב

השכרת אופניים בתל אביב – שאלות נפוצות

כל תושבי תל אביב והסביבה כבר מכירים את שירותי תל אופן. מדובר ללא כל ספק בפרויקט מאוד מוצלח. בכל רחבי העיר ניתן לפגוש רוכבי אופניים אשר משתמשים בשירות ומגלים שביעות רצון. בעבור אלו אשר עדיין לא מכירים את התל אופן, נסביר כי מדובר בשירותי השכרת אופניים במתכונת של לקוח מזדמן או מנוי. כל שיש לעשות בכדי לשכור אופניים הוא לגשת אל אחת מהעמדות אשר פזורות ברחבי העיר ולשכור אופניים. נציין כי מדובר בתחנות המופעלות על ידי מחשב 24 שעות ביממה.

מדוע כדאי לרכוב על אופניים?

נסיעה באופניים מביאה עמה יתרונות רבים. הרכיבה חיונית לשמירה על כושר גופני ואיכות הסביבה. בניגוד לנסיעה ברכב, האופניים אינם מזהמים את הסביבה. אין ספק כי רכיבת אופניים מביאה עמה יתרונות רבים. כאשר מבצעים את הרכיבה במסגרת רשת תל אופן, לא יהיו כל דאגות לאחסון האופניים או תחזוקה.

היכן ניתן לשכור אופניים בתל אביב?

אופניים ניתן לשכור בתל אביב בכל אחת מתחנות תל אופן הפזורות בעיר. פרט לכך, ישנן גם חנויות אופניים פרטיות אשר מציעות אופניים להשכרה בעבור תיירים המעוניינים בטיול אורבני ספורטיבי בעיר. נעים יהיה לטייל בעיר תוך רכיבת אופניים נטולת דאגות חנייה או עומסי תנועה. העיר תל אביב משלבת שבילי אופניים מיוחדים בעבור הרוכבים. השבילים מתוחזקים מתוך מטרה לעודד את רכיבת האופניים בעיר על פני שימוש ברכבים.

מי משתמש בשירות?

בין רוכבי האופניים בתל אביב ניתן לפגוש משפחות עם ילדים, סטודנטים, תיירים מכל רחבי העולם והארץ, מבוגרים ועוד. קיימים בעלי עסקים אשר מנהלים את שירותי המשלוחים תוך שימוש באופניים. שירותי תל אופן מיועדים לכלל המבקרים בעיר תל אביב.

היכן ניתן להתעדכן בדבר מיקום תחנות תל אופן?

אתר אינטרנט מתאים מתוחזק על ידי עיריית תל אביב. באתר, תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם בדבר הפרויקט, תעריפי התשלום ומיקום התחנות. נציין כי קיימים מקרים בהם לא תצליחו למצוא זוג אופניים פנוי בתחנה הקרובה ויהיה עליכם להמשיך אל התחנה הבאה. אל דאגה, כמעט תמיד אפשר יהיה למצוא זוג אופניים פנוי או למצוא תחנה נוספת מעבר לפינה.

בסופו של דבר עיקר שתרכבו!

מאת: צוות כושר תל אביב