מתקני הכושר בתל אביב

מתקני הכושר בתל אביב

בעיר תל אביב פרוסים עשרות פינות ספורט בהן מתקני כושר ציבוריים. מתקני הכושר מתאימים לכל הרמות וכמעט לכל סוגי במתאמנים.

מתקני הכושר בעיר תל אביב

כחלק משמירה על אורח חיים בריא ומאוזן ועל משקל תקין ומראה אסתטי, כדאי וחשוב לשלב בשגרת האימונים השבועית אימוני התנגדות או בשמם הנפוץ יותר, אימוני כוח.
אימוני התנגדות, מסייעים לחיזוק השרירי, להעלאת מסת שריר, להגנה על מפרקים ולחיטוב הגוף.
את אימוני הכוח, ניתן לבצע בבית, עם ציוד מתאים או עם משקל הגוף, בחדר כושר (אם אתם מנויים) או לחלופין לפנות לאופציה המעניינת יותר: שימוש במתקני הכושר הציבוריים, הפזורים ברחובות העיר ובפארקים. עיריית תל-אביב הקימה עשרות חדרי כושר ציבוריים ונוחיות ולרווחת התושבים ולשיפור אורח החיים בעיר.
חדרי הכושר "שדה" הללו, מאובזרים היטב במכשירים רבים ומגוונים, צבעוניים ונעימים למראה שהנם פשוטים לתפעול ולביצוע, מצוינים לשיפור הכושר הגופני והכי חשוב: השימוש בהם חינם אין כסף! אם הנכם מעל גיל 14, אתם מוזמנים לבחור לכם אחד מחדרי הכושר המצויים בעיר, בפארק הירקון או בפארק דרום, לאורך החוף והטיילת או כך סתם בפינת הרחוב.. בחרו אחד הקרוב אליכם או כזה שהנוף והאווירה בו, קוסם לכם, מזמין ומפתה אתכם להתאמן ובצעו בו סבב תרגילים.
לעתים סבב אחד מספיק בכדי להוות אימון שלם ואם תרצו, תוכלו לחזור עליו.
בין אם אתם מתאמנים מתחילים או שכבר פעילים, שימוש במתקנים הציבוריים הנה בחירה נפלאה עבורכם, כך תבטיחו את גיוון האימון תוך שינויים בנוף המתחלף היוצר עניין וכייף!
תארו לעצמכם אימון על חוף הים בשעת השקיעה כשהשמיים צבועים מני צבעים.. לא מפתה?
לנוחיותכם רשמנו כאן את מיקומם של חדרי הכושר הציבוריים בתל-אביב:

מה שנשאר לכם זה רק לבחור ו.. קדימה לעבודה!