מאמנת כושר אישית בתל אביב

שני שרגאי

שני שרגאי

מאמנת כושר אישית’ מדריכת פילאטיס ומאמנת TRXמוסמכת

גרים בתל אביב ומחפשים מאמנת כושר אישית?

הגעתם למקום הנכון!

שמי שרון איזנמן ואני מאמנת כושר אישית בתל אביב. בוגרת תואר ראשון מסמינר קיבוצים וקורס מדריכות פילאטיס.
אשמח להציע לכם לקחת את עצמכם בידיים בליווי אישי שלי, כמאמנת כושר אישית אני מאמינה שכושר גופני צריך לכלול את כל מרכיבי הכושר העיקריים בתוכנית האימונים, ולכן אבנה לכם אימון שבו חלק אירובי, כזה שישפר לכם את סיבולת לב הריאה וישרוף קלוריות רבות. לצידו, לא אוותר על חלק אנאירובי, בו ניתמקד בחיזוק שרירים ספציפים בהתאם לצרכיו האישיים של הלקוח.
כמדריכת פילאטיס וותיקה, אשלב אלמנטים מעולם התנועה ואורך השריר וכן תרגילים המשפרים יציבה נכונה ושיווי משקל.

שרון איזנמן

שרון איזנמן

מאמנת כושר אישית ומדריכת פילאטיס מוסמכת

לאימון כושר אישי ראשון במחיר מוזל

אז מהם סוגי האימונים

אימון ריצה אישי- ריצה היא פעילות גופנית, אליה אני מתחברת במיוחד, באופן אישי, אני מקפידה על תוכנית ריצה שבועית לעצמי וכך שומרת על כושר גופני גבוה והוצאה קלורית רבה. 🙂
לאחר כ10 שנים של עבודה רציפה עם לקוחות, פיתחתי שיטה אותה אני מעבירה למתאמנים חדשים אשר חולמים לרוץ.
באימון ריצה אישי, בראש ובראשונה נילמד את עקרונות טכניקת הריצה ושילוב נשימה נכונה. לאחר מכן, נשלב קיטעי ריצה קצרים לצד מקטעי הליכה מהירה וכך נטמיע את העקרונות החשובים.
עם הזמן מאימון לאימון, נאריך את מקטעי הריצה ונצמצם את קטעי ההליכה בכדי להגדיל את הנפחים ולתרגל את מערכת הנשימה והלב.
אחרי שהטכניקה טובה והצלחנו להגדיל נפחים, נעבור לאימוני אייכות שייכללו משחקי מהירות ושינויי קצב ואימוני אינטרוולים מאתגרים. באימוני ריצה מסוג זה, נשפר את סיבולת לב – ריאה, נגדיל נפחים וניצור אימון ריצה מאתגר לשריפת קלוריות מוגברת וכמובן הרגשה מצוינת :).
באימון ריצה אישי, לא אוותר על חיזוק שרירי הרגליים, מתיחות מתאימות ושחרור לאחר האימון. כך נקטין משמעותית את הסיכוי לפציעות ונקצר את זמן ההתאוששות.
כתושב העיר אני מכירה את כל מסלולי הריצה בתל אביב כך אוכל להציע לכם מקומות מפגש מגוונים לאימוני ריצה אישיים בעיר תל אביב

אימון פילאטיס אישי- האהבה השנייה שלי במאמנת כושר היא שיטת הפילאטיס. פילאטיס היא שיטת אימון מדהימה הכוללת בתוכה חיזוק שרירים מייצבים שיפור שיווי המשקל, הארכת השרירים ושיפור גמישות המפרקים.
אני מציעה לכם אימון פילאטיס אישי אצלכם בבית בעיר תל אביב. באימון פילאטיס אחד על אחד אגיע לביתכם או למקום המפגש עם הציוד המתאים ואתפור לכם אימון פילאטיס אישי מסוג אחר. אחר שנים בתחום הסטודיו, פיתחתי שיטה בא אשלב תרגילי כושר מגוונים לצד אלמנטים מעולם הפילאטיס הקלאסי.

שני שרגאי – מאמנת כושר אישית בתל אביב
שרון איזנמן – מאמנת כושר אישית בתל אביב

לאימון כושר אישי ראשון במחיר מוזל