אימון TRX בתל אביב

אז מה זה בעצם TRX ?

שני במכרע אחורי בעזרת TRX

קצת היסטוריה – TRX הוא אביזר כושר מהפכני ומוצלח מתוצרת ארצות הברית.הטי אר אקס פותח לראשונה על ידי חייל אמריקאי ששירת האפגניסטן. אותו חייל חיפש פתרון לאימון כוח ללא חדר כושר או ציוד נלווה.
באלתור בעזרת רצועות מצנח פיתח אותו חייל את הרעיון העומד מאחורי מוצר זה. אחד היתרונות המרכזיים הוא העובדה שניתן לחבר את רצועות האימון כמעט לכל עצם קשיח בגובה המתאים, בבסיס או בשטח בצורה פשוטה ומהירה.

מהן רצועות ה TRX – מדובר ברצועות באורך מתכוונן של 1-2 מטר, שבסופן ידיות אחיזה לידיים ותשבות לרגליים. את רצועת ה TRX ניתן לחבר לכל עצם קשיח בגובה המתאים. אם מדובר באימון TRX outdoor בפארק, ניתן יהיה לחברן לעץ, עמוד, או כל עוגן בגובה המתאים. בעזרת רצועות הטי אר אקס ניתן ליצור אימון כושר איכותי ומגוון לחיזוק סטטי או דינמי של כל חלקי הגוף. בנוסף, ניתן לבנות בעזרתו אימון בסגנון מסוים, אם נרצה להדגיש אזור מסוים בגוף או לקות עליה נירצה לעבוד באימונים.
התרגילים אותם אפשר לבצע עם ה TRX הם רבים ובכל תרגיל נוכל אף להגביר או להפחית את רמת העומס על ידי שינוי זווית הגוף בה אנו מבצעים את התרגיל.

יתרונות באימון TRX- כמאמנת כושר אישית העובדת רבות עם רצועות האימון, מצאתי שלצד תרגילים רבים אותם נוכל לבצע בעזרת הרצועות, כמעט בכל תרגיל, נכניס לפעולה שרירים רבים נוספים לייצוב הגוף, התנוחה ושיווי המשקל. בתרגילי רגליים למשל, נוכל תמיד לנתק אחיזה של יד אחת מהעוגן שלנו ובכך, לא רק להגביר את עומס התרגול על שרירי הרגליים, אלא גם ליצור אסימטריה בגוף שבאופן אוטומטי תפעיל אצלנו את השרירים המייצבים (שכוללים בעיקר את שרירי הבטן) וכן שרירי הליבה העמוקים יותר.

איפה ניתן להתאמן עם רצועות ה- TRX בתל אביב

אימון TRX בחדר כושר בתל אביב – רוב חדרי הכושר בעיר תל אביב כבר יצרו עבורכם אימון TRX המתבצע בתוך סטודיו. הביקוש לאימון מסוג זה גבוה במיוחד ומבחינה לוגיסטית קל מאוד לכל מועדון כושר לשבץ במערכת החוגים גם אימון שכזה. כך, במסגרת המנוי החודשי של לקוחות חדר הכושר, מתאפשר לכל לקוח לשבץ בשגרת האימונים השבועיים שלו גם אימון בסטודיו שכולו תרגילי כושר בעזרת הרצועות.

אימון TRX אישי – הפתרון המושלם לאימון קטלני מאתגר וחשוב לא פחות, בטיחותי, תוכלו לעשות יחד עם מאמן כושר אישי המוסמך לאימוני TRX.
מאמני הכושר האישיים מ אתר Fitness-TV מציעים לכם אימון TRXאישי אצלכם בבית, בפארק או בים על ידי אחד מצוות המדריכים המקצועי בעיר. מחיר אימון שכזה 180 ש"ח
לפרטים נוספים לחצו>>

אימון TRX קבוצתי – מלבד אימון TRX אישי ניתן לתרגל עם רצועות הכושר גם במסגרת קבוצת כושר הנפגשת בפארק הירקון או בים. גם כאן אני ממליצה על אימון TRX קבוצתי בפיטנס טי וי. האימון מתבצע כמה פעמים בשבוע בשעות הערב בפארק הירקון, ומחירו 50 שקלים. תוכלו להגיע לאימון ניסיון חינם להיכרות עם הTRX.
לפרטים על אימון TRX קבוצתי לחצו >>

אימון TRX ביתי על ידי רכישת הרצועות – ישנו פתרון לרכוש את הTRX ולהתחיל להכיר תרגילים חדשים, מחוברת התרגילים שמגיעה עם הערכה ואף לצפות בתרגילי כושר TRX ביוטיוב. פתרון זה אינו מתאים לכולם משום שדרושה אינטיליגנציה תנועתית וחוזק שרירי מסוים בכדי לעבוד לבד עם הרצועות.
למדריך המלא לתרגילי TRX, היכנסו לאתר trxtraining.co.il
את הTRX ניתן לרכוש באתר trxtraining.com ומחירו נע בין 150 – 200 דולר.

בחירת מדריך TRX מוסמך לאימון אישי או קבוצתי – באתר TRX תל אביב, תוכלו לבחור מאמן כושר אישי שיגיע לביתכם או לפארק באזור המגורים. צוות המדריכים הוא מהמובילים בתחום אימוני ה TRX בתל אביב והסביביה. לכניסה לאתר לחצו TRX תל אביב

מאמנת TRX

אימון TRX הלהיט של תל אביב

בשנה שנתיים האחרונות ניתן לראות כמעט בכל פינה בעיר, מאמני כושר אישיים מעבירים אמונים בעזרת ה TRX. פארק הירקון תל אביב הוא אולי האזור ה"עמוס ביותר " בו בכל עץ או עמוד פנוי, כבר חיברו את אותן רצועות ובעצם יצרו חדר כושר מקומי, קל להקמה ופירוק והכי חשוב, מאתגר, מגוון ומעניין.
גם בקו הים של העיר תל אביב ובמתקני הכושר הציבוריים צצו להם מאמני כושר תל אביבים שיוצרים ללקוחותיהם אימון בעזרת הטי אר אקס.

ממליצה בחום לנסות את אימון ה-TRX בעיר תל אביב הספורטיבית 🙂

בהצלחה

מאת: שרון איזנמן – מאמנת כושר אישית